Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

İMS Lojistik 2007 yılında İzmir’de Freight Forwarding faaliyetine başlamıştır. İMS Lojistik, İzmir yerleşkesinin dışında Mersin, Mardin, Zakho ve Erbil’de kendi ofisleri, gümrük acenteleri ve profesyonel çalışanları ile hizmet vermektedir. Ayrıca 2017 yılında İstanbul’da ofis açmayı planlamaktadır.  

İMS Lojistik, kuruluşundan itibaren lojistik sektöründe etkili, gelişmiş çözümler üretmeyi kendisine görev edinmiştir.  Kuruluşunun ilk yıllarında başta Irak, İran, Ürdün ve Ortadoğu ülkeleri ana faaliyet bölgesiyken, ilerleyen zamanlarda müşterilerinin taleplerine çözüm üretmek adına Karayolu Taşımacılığında Avrupa, Orta Asya bölgelerine hizmete başladı, Denizyolu Taşımacılığı ve Havayolu Taşımacılığında ise 2008 yılında global ağını 93 ülkeye çıkardı ve müşterilerine Ortadoğu’daki Door to Door hizmetini dünya genelinde de sunmaya başladı. İMS Lojistik, bugün dünya genelinde 146 ülkede bulunan güvenilir acente ağı ile worldwide logistics hizmetleri sunmaktadır.

 

İMS Lojistik, müşterilerinin rekabet avantajını artırmak için üst düzeyde verimli ve güvenilir taşımacılık hizmetlerinin zorunlu olduğunun altını çizmekle beraber, uzun vadeli iş ortaklıklarının ancak işin her alanında uygun planlama ve profesyonellik ile gerçekleştirilebileceğini ve bunun da ancak profesyonel, görevinde yetkin ekipler ile başarılabileceğinin farkındadır.

 

İMS Lojistik, hedeflerine adım adım ulaşırken piyasanın derinliğini, farklılığını unutmadan "Büyük-küçük müşteri gözetmeksizin; hem tedarikçi hem de müşteri gizliliğini esas alarak" serbest piyasa koşulları ve rekabet ortamında kaliteli, güvenli hizmeti prensip edinmiştir. 

 

Bu anlayış çerçevesinde, hızlı ve güçlü altyapısı, özmal araçları, farklı sektörlerdeki hizmet alanları, esnek ve kaliteli hizmet anlayışı ile sektörün tüm gerekliliklerini sağlayan İMS Lojistik, ilerleyen zamanlarda da faaliyet ve yatırımlarına güç katarak devam edecektir.